Logu maiņa kontaktu nummurs 26811333 26811333

Papildu pamatsortimenta produktiem – logiem un durvīm – piedāvājam dažādus aksesuārus, lai logu un durvju izmantošana, izskats un funkcionalitāte būtu pilnīga.

 

Stikla paketes.

Stikla pakete ir svarīgs siltuma izolējošais komponents loga konstrukcijā.  Caur stikla paketi notiek līdz 80% siltuma zudumi, tāpēc ir būtiski, lai Jūsu logos būtu kvalitatīvas stikla paketes, kas nodrošina vislabāko siltuma noturību.

Piedāvājam dažāda biezuma un veidu stikla paketes - siltumizolējošo, aizsargājošo pret saules staru iedarbību, drošo (ložu necaurlaidīgo) un skaņas izolējošo stiklu. Stikla pakete ir 2 vai 3 stikli, kas izvietoti vienādos atstatumos. Mūsdienīgā stikla pakešu piepildīšanas tehnoloģija ar inertu gāzi palielina siltuma un skaņas izolācijas efektu.

 

Moskītu jeb pretinsektu siets.

Pretinsektu siets izveidots no materiāla, kas neielaiž telpā kukaiņus, putekļus, ziedputekšņus, vienlaikus nesamazinot atvērta loga priekšrocības, tas nozīmē, ka pretinsektu siets netraucē svaiga gaisa iekļūšanai telpā.

Pretinsektu sietu var uzstādīt uz jebkura tipa logiem (PVC, koka), kā arī balkona durvīm.

 

Furnitūra un citi materiāli.

Sortimentā dažādi logu, durvju rokturi, durvju aizvērēji, hidroizolācijas lentas, vēdināšanas sistēmas un citi aksesuāri un logiem un durvīm nepieciešamie materiāli.

 

Ja šajā sarakstā neatradāt aksesuāru, kas Jums ir nepieciešams, noteikti sazinieties ar mums, mēs to sagādāsim un palīdzēsim uzstādīt!