Logu maiņa kontaktu nummurs 26811333 26811333

Lai logu un durvju iegādes un uzstādīšans process klientam nesagādātu raizes un darbi tiktu veikti profesionāli un laicīgi, piedāvājam izmantot arī mūsu pilna servisa pakalpojumus.

 

Konsultācijas ofisos.

Lai iepazītos ar mūsu uzņēmuma piedāvāto produktu klāstu un pakalpojumiem, apskatītu paraugus un uzklausītu profesionālu pārdevēju ieteikumus, aicinām darba dienās apmeklēt mūsu ofisus Madonā, Alūksnē, Balvos un Ogrē. Iepriekš vienojoties, tikšanos varam organizēt arī sestdienā. Mūsu ofisa kontaktus un darba laikus skatieties sadaļā Kontakti.

 

Uzmērīšana.

Veiksmīga logu vai durvju nomaiņa ir atkarīga arī no paša pirmā šī procesa posma – uzmērīšanas. Ja neesat pārliecināti par šī procesa pareizu veikšanu vai arī Jums nav nepieciešamo instrumentu, piezvaniet mums. Mūsu profesionālie darbinieki dosies pie Jums un veiks logu vai durvju uzmērīšanu bez maksas. Pie tam, uz vietas varēsiet saņemt konsultācijas un ieteikumus logu un durvju materiāla un aksesuāru izvēlei.

 

Piegāde.

Logi un durvis ir lielizmēra krava, kuru ne katrs klients ar savu transportu var piegādāt. Tāpēc mēs piedāvājam saviem klientiem izgatavotā produkta piegādi uz objektu ar mūsu transportu. Pie tam, profesionāla un saudzīga piegāde nodrošina produkta kvalitāti un nepieļauj produkta bojājumus transportēšanas laikā.

 

Demontāža/montāža un apdares darbi.

Pareiza demontāža un montāža nodrošina izstrādājumu ekspluatācijas iespējas desmitiem gadu garumā. Labiem logiem un durvīm nepieciešama profesionāla montāža un kvalitatīvi apdares darbi, pie viena likvidējot ēkas defektus. Šāda logu un durvju nomaiņas pieeja garantē pasūtītājam komforta, miera un mājīguma sajūtu. Montāžas darbus objektos veic profesionāli meistari. Mēs veicam jebkuras sarežģītības pakāpes konstrukciju montāžas un apdares darbus saskaņā ar mūsdienu standartu normatīviem un prasībām.

 

Būvgružu izvešana.

Veicot demonāžas/montāžas un apdares darbus varam nodrošināt būvgružu izvešanu. Tā kā būvgružus nedrīkst izmest dzīvojamo māju atkritumu konteineros, bet tiem ir nepieciešams pasūtīt speciālus konteinerus, šīs rūpes varam uzņemties mēs.